TP-LINK Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera Tapo C210 3 MP 4mm/F/2.4 Privacy Mode, Sound and Light Alarm, Motion Detection and N
- TootjadTP-LINK
- Mudel: Tapo C210
- Saadavus: 3
-
35€
TP-LINK Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera Tapo C210 3 MP 4mm/F/2.4 Privacy Mode, Sound and Light Alarm, Motion Detection and Notifications, Night Vision H.264 Micro SD, Max. 256 GB
| All | |
| Audio sisend/väljund | Yes |
| Brutokaal | 0.448 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross height master carton | 460 mm |
| Gross width (mm) | 108 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Kaitseomadused | Privacy Mode, Sound and Light Alarm, Motion Detection and Notifications, Night Vision |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2304 x 1296 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 256 GB |
| Max IR distance | 9.14 m |
| Megapiksel | 3 MP |
| Net weight master carton | 10.752 kg |
| Netokaal | 0.276 kg |
| Objektiivi tüüp | 4mm/F/2.4 |
| Package content | Tapo Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, Power Adapter, Mounting Screws, Mounting Plate, Camera Base |
| Packing quantity | 24 pc(s) |
| Palette Qty | 504 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 152 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Power over Ethernet tugi | No |
| Producer product family | Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera |
| Producer product name | Tapo C210 |
| Taara kaal (kg) | 0.172 kg |
| Tare weight master carton | 1.378 kg |
| Tehnilised omadused | System Requirements: iOS 9+, Android 4.4+ View Range: 360 horizontal, 114 vertical Built-in microphone and speaker |
| Videopakkimise formaadid | H.264 |
| Volume (m3) | 0.002916 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11 b/g/n |
Sildid: tp-link pantilt home security wi-fi camera tapo c210 3 mp 4mmf24 privacy mode, sound and light alarm, motion detection and n, tapo c210, tp-link, kaamerad




